Внутрішньо переміщені особи, які проживають на Заболотівщині, а також місцеві домогосподарства, які приймають переселенців можуть отримати насіннєву картоплю та порося, курей, корм для них

  • 1301

Фото без описуВідділ соціального забезпечення населення на захисту прав дітей селищної ради  інформує про можливість участі нутрішньо переміщених осіб, які проживають на Заболотівщині, а також місцевих домогосподарств, які приймають переселенців, у спільному  Проекті «Гуманітарне реагування» Асоціації сільських, селищних рад та об’єднаних громад України та  Продовольчої та сільськогосподарської організації (ФАО) ООН.

Програма спрямована на підтримку найбільш уразливих домогосподарств, які перемістилися із зони бойових дій, постраждали від збройного конфлікту, втратили власне житло та тимчасово перемістилися у зони відносного спокою.

Програма дає можливість отримати 50 кг насіння картоплі сорту «Пароллі», поросятко вагою 25 кг і корми для нього або ж 10 курей-бройлерів або курей-несучок і корми для них.

Важливою умовою  участі у Проекті є наявність земельної ділянки не менше як 20 соток.

Щоб подати заявку на участь у Проекті  необхідно заповнити форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/15545NxcjbhHwB8PqYmGjB_a476jkZLhYIgPPAZA8z1g/edit