Оголошується відкритий офіційний конкурс «Символіка Заболотівської  територіальної громади, селища Заболотів та кожного села Заболотівської ТГ»

З метою збереження історичної та культурної спадщини населених пунктів, що увійшли до складу Заболотівської територіальної громади, утвердження звичаїв та традицій українського народу, патріотичного виховання молоді за принципом ціннісного ставлення до рідного краю, керуючись статтями 22, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно рішення виконавчого комітету від 09.05.2022 р. №311-21/22 - Заболотівська селищна  рада та відділ культури, духовності та  туризму оголошує відкритий офіційний конкурс «Символіка Заболотівської  територіальної громади, селища Заболотів та кожного села Заболотівської ТГ»

З 15 травня 2022 року до 15 серпня 2022 року

адсилайте  фото малюнка на пошту  culture.zabolotiv@gmail.com

або  за адресою:

смт.Заболотів, вул.Грушевського,42

Деталі за тел. 0687262057

До участі в конкурсі запрошуються активні жителі громади, краєзнавці, вчителі, музиканти, учні та всі бажаючі