Засідання Комісії з питань захисту прав дитини селищної ради

2 червня 2022р. проведено засідання Комісії з питань захисту прав дитини селищної ради  на якому розглядалося  питання  про стан захисту прав дітей в громаді. Інформацію відділу соціального забезпечення населення та захисту прав дітей Заболотівської селищної взято до відома.

При цьому, на порядок денний засідання було винесено питання:

- про визначення участі матері у вихованні дітей, які проживають у селищі Заболотів;

- про доцільність позбавлення батьківських прав батька стосовно малолітнього сина, який проживає у с. Балинці;

- про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування дітям та визначення форми влаштування дітей, які проживають у с. Шевченкове;

- про зміну місця влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування, яка перебуває в інтернатному закладі;

- про затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини, позбавленої батьківського піклування.

За результатами засідання членами комісії прийняті обгрунтовані рішення, які будуть передані на затвердження  виконавчому комітету  селищної ради.