Освячено дитячі ігрові майданчики

5 червня 2022 року на Заболотівщині у селі Олешків освячено дитячі ігрові майданчики.

Чин освячення провели всечесні отці: о. Василь Гоян, о. Роман Гуменяк, о. Ярослав Стеф’юк та о. Ярослав Розподняк.

З самого початку ініціативу підтримав селищний голова Петро Маліборський, а напередодні подарував діткам красиву ігрову споруду. Допомогла батькам й депутат обласної ради Орися Книшук, яка теж була присутня на урочистостях і привітала присутніх. У розвиток відпочинкової зони в селі зробив свій вклад місцевий депутат Василь Тимощук та інші благодійники.

Дійство відбулося під патріотичними гаслами.

До громадської справи долучився колектив Олешківської гімназії підготувавши благодійну солодку ярмарку, а хореограф Корж Ольга - хореографічні композиції.

Активними учасниками були діти з тимчасово переміщених сімей, які постійно відвідують дитячі майданчики.

І все це заради наших дітей, для Перемоги!