Приємний та вкрай необхідний подарунок отримали медики Заболотівщини до Дня медичного працівника.

Заболотівський селищний голова Петро Маліборський передав медичним працівникам комплект обладнання у рамках проєкту "Посилення стійкості громад в регіонах України - фаза ІІ", що реалізується ПРООН урядом Великої Британії у партнерстві з Івано-Франківською обласною державною адміністрацією де Заболотівська територіальна громада стала переможцем конкурсу місцевих ініціатив «Покращення доступу вразливих груп населення до якісних медичних послуг та швидкої діагностики».

Відтак медики Заболотівської лікарні отримали програмно-апаратний комплекс для телемедицини IDIS2GO.

Орієнтована вартість всього комплекту кейса  становить 80,7 тис. гривень.

Йдеться про поліпшення якості надання медичних послуг, у тому числі вразливим групам населення на виїзді з використанням наборів сімейного лікаря з функцією телемедицини.