День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни

  • 383

Щорічно 22 червня в Україні відзначають День скорботи і вшанування пам’яті жертв німецько-радянської війни, яка забрала життя кожного п’ятого українця.

З сумом згадуємо всіх, хто ціною власного життя виконав своє святе покликання, захищаючи в ті суворі часи нашу Батьківщину.

У День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни українці згадують усіх тих, хто поліг на полі бою, кого замучили у концентраційних таборах, кого розстріляли у в’язницях і таборах НКВС, хто жертвував найдорожчим задля того, аби наша Україна була вільною від будь-якого завойовника. Людство завжди має пам’ятати про мужність і героїзм, проявлені у смертельному двобої всіх народів з фашизмом та про заплачену ціну у мільйонну кількість безневинно загиблого та закатованого населення.

Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії росії проти нашої держави, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

Вічна пам'ять загиблим.

Честь і слава живим героям!

Слава Україні!