Вітання селищного голови Петра Маліборського з Днем Конституції України

Шановна Заболотівська громадо!

Щиро вітаю Вас з одним з найбільших свят незалежної України – Днем Конституції.

Конституція – це основа, фундамент сучасної України. Це базис, на якому сформована Українська держава.

Конституція України назавжди закріпила ідеали рівності, верховенство права, політичну, економічну та ідеологічну стабільність. Ці фундаментальні засади дають ґрунт, на якому  вибудовується майбутнє держави. Адже в пріоритеті Основного Закону — людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека.

Сьогодні зазначені цінності намагається відібрати віроломний московський ворог, знову розпаливши вогонь повномасштабної війни. Відібрати нашу свободу та незалежність, заборонити українську мову, захопити нашу землю та знищити українців як народ, як націю.

Завжди потрібно пам'ятати: "У людини є стільки прав, скільки вона може відстояти". Тому ми всі, як один, об’єдналися і боронимо те, що складає наше життя, спільно захищаємо країну, мову, нашу свободу та гідність, наше право на життя.

Захисники української землі стоять на смерть за наше конституційне право –  бути вільними та незалежними.

Українці вистоять. Україна переможе. Конституція та закони України будуть діяти по всій Україні. Від Ужгорода до Луганська, від Славутича до Севастополя.

Миру нам усім, ціною перемоги над російською нечистю.

Слава Україні!