Відбулось засідання виконавчого комітету селищної ради.

7 липня 2022 року в приміщенні селищної ради відбулось двадцять п’яте засідання виконавчого комітету Заболотівської селищної ради під керівництвом селищного голови Петра Маліборського.

На засіданні обговорено ряд важливих питань та прийнято рішення членами виконкому, зокрема: про надання одноразової грошової допомоги громадянам, які проживають на території Заболотівської селищної ради доповів Роман Чорнописький – начальник відділу соціального забезпечення та захисту прав дитини.

Дмитро Савич - керуючий справами (секретар виконавчого комітету) доповів присунім про необхідність встановлення обмежувача руху транспорту по вулиці Івана Франка в селищі Заболотів та в селі Олешків по вулицях Головній та Новій.