Шановні тренери Заболотівської громади!

Фото без опису19 липня в Україні відзначається ваше професійне свято. Тож сьогодні від щирого серця хочемо привітати Вас з цієї нагоди та подякувати за вашу важку працю, за ваші зусилля, яких ви докладаєте для розвитку спорту в нашій громаді.

Заболотівщина завжди славилася спортивними талантами не тільки в області, а й далеко за її межами. А це завдяки Вам – вчителі, наставники – Тренери з великої букви. Ваш приклад, ваша майстерність вражають та гідні подяки та шани.

Щиро вітаємо Вас! Бажаємо міцного здоров’я, мирного неба, постійного розвитку і прагнення вдосконалити себе й оточуючих. Успіху, радості та гордості за результати своєї праці. Нехай у Вашому житті все буде так, як Ви плануєте! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту, його популяризації на славу рідному краю та нашій Україні!

Заболотівський

селищний голова                                               Петро МАЛІБОРСЬКИЙ

Інспектор з питань

молодіжної політики та спорту                       Денис ЛУКАЩУК