Допомога від Угорської екуменічної служби переселенцям та жителям громади, які їх  прихистили

Відділ соціального забезпечення населення та захисту прав дітей інформує, що з 15 серпня 2022 року о 14.30 год. розпочне свою роботу Угорська екуменічна служба допомоги (далі – УЕСД) в приміщенні сесійного залу Заболотівської селищної ради, яка прийматиме заяви на виплати внутрішньо переміщеним особам, які не отримували допомоги раніше від міжнародних організацій, та власникам помешкань, які прихистили переселенців.

Для осіб вищезазначених категорій Угорська екуменічна служба допомоги буде виплачувати по 2200 гривень протягом трьох місяців на кожного члена сім’ї.

Реєструватимуть людей для отримання цієї допомоги особисто представники УЕСД. Для реєстрації необхідно прибути всім повнолітнім членам родини та мати при собі  такі документи:

• паспорт;
  • ідентифікаційний код;
  • свідоцтво про народження дітей;
  • довідка ВПО.

УЕСД працюватиме згідно з наступним графіком:

понеділок : 14:30 год. – 17:00 год.

вівторок - середа – 10:00 год. – 17:00 год.

Орієнтовна кількість прийнятих заявок в повний робочий день – 100, в понеділок – 40.

Дуже важливо не зупинятись в проведенні заходів підтримки, та наданні  допомоги тим, хто її потребує.