Проведено виїзди за місцем проживання громадян

Відповідно до  звернень осіб похилого віку, які перебувають на обслуговуванні сектору соціальних послуг та з метою покращення надання соціальних послуг начальником відділу соціального забезпечення населення та захисту прав дітей Заболотівської селищної ради  Романом Чорнопиським, завідувачем сектору соціальних послуг  відділу Іванною Гордійчук відвідано підопічних, які проживають у с.Тулуків та с. Любківці.

З отримувачами соціальних послуг проведено бесіди  з метою вирішення проблемних питань, в тому числі із залученням працівників поліції.

Відповідно до Положення про Пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації Заболотівської селищної ради одній особі надано у безоплатне користування інвалідний візок.

Крім того, підопічним вручено гостинці  від волонтерів з Італії «Angeli Di Gio».