Міжконфесійна молитва за перемогу і мир в Україні.

  • 385

21 серпня 2022 року, в Каплиці Християнської Злагоди, що в селі Тулукові,  Заболотівської громади відбулася міжконфесійна молитва в наміренні захисту наших військовослужбовців від усіх смертельних небезпек, за перемогу і подальший мир в Україні.

Молебень до Богородиці та заупокійну панахиду очолили Декан Снятинський о. Михайло Марусяк (ПЦУ) і декан Заболотівський о. Василь Гоян (УГКЦ). Співслужили їм чисельно присутнє тут духовенство усіх конфесій Заболотівської та Снятинської громад.

Про особливу силу молитви, яка рятує навіть від смерті, у своєму слові до вірян, наголосили отці - декани.

Опісля, до присутніх звернувся голова Заболотівської громади Петро Васильович Маліборський: - «Всечесні отці, шановні жителі громади, присутні! Наша спільна молитва – це велика потуга для блага й захисту наших земляків, воїнів. Бог провадить наше життя, тому довіряймо його волі!

Маємо 31 рік відновлення незалежності держави.

Наша самостійність муляє око ворогам – зовнішнім і внутрішнім. Але є розуміння, що боронити рідну Україну – це значить захищати сім’ю, дитину, дім. Наша місія – складати малі перемоги у загальну Велику. Це єдиний, хоч і важкий шлях. Гірка і висока ціна платиться, ми бачимо мужність військових, високий дух патріотизму.

Цитуючи Андрея Шептицького, скажу: «Україна лише сама себе зможе змінити. Ключ до перетворення України знаходиться в ній самій…».

Українці долають окупанта, єднаються. Сила України множиться, бо маємо міцне тисячолітнє коріння.

Перемога неминуча!

Слава Україні!»