Серпнева конференція педагогів «Освіта Заболотівщини в умовах воєнного стану»

  • 1132

26 серпня 2022 року в Заболотівському ліцеї відбулась серпнева конференція педагогів «Освіта Заболотівщини в умовах воєнного стану».

В її проведенні взяв участь селищний голова Петро Маліборський, який подякував присутнім за їхню роботу у нелегкий час і відданість своїй справі.

«Ми прагнемо, щоб колектив освітян став однією родиною заради досягнення спільного результату, успіху, від якого залежить і наша життєва дорога, і майбутнє наших дітей.»

У свою чергу, педагоги висловили слова вдячності, за вагому фінансову та матеріальну підтримку від керівництва громади протягом минулого навчального року.

Виступи розпочались із звіту начальника відділу освіти Іванни Марчук за 2021/2022 навчальний рік.

Щодо особливостей організації освітнього процесу у воєнний час, а також про дистанційне та змішане навчання доповідала директор Балинцівського ліцею ім. Ярослава Барнича Галина Гушул.

Директор Іллінецького ліцею Микола Медвідчук доповів про організацію національно-патріотичного виховання для формування патріота України в доступному і безпечному освітньому середовищі в умовах сьогодення.

Про психологічну підтримку учасників освітнього процесу розповіла практичний психолог Заболотівського ліцею Галина Танасійчук, виступивши з доповіддю на тему «Життя під час війни – війна під час життя».

Щодо практичного досвіду участі у сертифікації 2021 доповідала учитель початкових класів Троїцького ліцею Наталя Курилюк.

Іванна Олексюк - директор Олешківської гімназії, розкрила ключові виклики НУШ – від теорії до практики та перехід до нового Державного стандарту базової середньої освіти 5-го класу Нової української школи.

Про фізичне виховання і спорт у закладі позашкільної освіти в умовах воєнного стану доповідала директор Заболотівського центру дитячої та юнацької творчості Роксолана Вакалюк.

Педагоги підвели  підсумки минулого навчального року та визначали пріоритетні завдання на наступний  рік.