Відкриття дитячого садочку "Промінчик"- довгоочікувана подія, яка стала справжнім святом для дітвори та їх батьків.

Дошкільна освіта є першою сходинкою до здобуття якісних знань, фундаментом, на якому будується вся система освіти.

Максимально охопити дітей дошкільною освітою, забезпечити її якість і доступність незалежно від місця проживання, матеріального забезпечення, соціального походження – таке завдання постало перед головою громади Петром Маліборським.

1 вересня 2022 року жителі села Борщівська Турка чекали з особливим нетерпінням. Цей день запам’ятається мешканцям села не просто як день знань, але і як день відкриття  дитячого садка. Це довгоочікувана подія стала справжнім святом для дітвори та їх батьків.

Різнокольорові повітряні кулі, весела музика, схвильовані батьки, почесні гості – все говорило про те, наскільки значимо відкриття дитячого садка для жителів села.

Розділити радість з мешканцями громади та привітати їх з чудовою подією завітали: депутати обласної ради Орися Книшук та Роман Білик, приватні підприємці та меценати Василь Антонюк,  Бахматюк Володимир, Іван Захарук, Михайло Леньковський, Василь Маковійчук, Ольга Чобанюк, керівник проектно-виробничого підприємства «Капітальне будівництво» Роман Колотило, а також начальник відділу освіти, молодіжної політики та спорту Іванна Марчук, голова Заболотівської об’єднаної організації  Профспілки працівників освіти і науки України Віра Білик.

Святі отці освятили будівлю та благословили молитвою малечу.

Голова Заболотівської громади Петро Васильович привітав дітей, їхніх батьків та колектив працівників із отриманням  затишного садочку та побажав всім здоров’я, добра, мирного неба, злагоди та доброї долі. У такий нелегкий для країни час є все ж таки і радісні моменти, такі як відкриття дошкільного навчального закладу для майбутнього нашої держави – для дітей.

Громада села вдячна за великі зусилля, які приклав очільник громади для відкриття  дошкільного навчального закладу у селі  Борщівська Турка.

Саме завдяки працелюбності, наполегливості, організаторським здібностям, принциповості та бажанню покращити якість освіти у громаді було відремонтовано цей чудовий дитячий садок „Промінчик” та створено умови для належного виховання дітей.