Розпочався новий навчальний рік на Заболотівщині.

  • 334

На шкільних подвір’ях Заболотова та Іллінців пройшли невеличкі, але урочисті лінійки для учнів перших та випускних класів. Разом з педагогами, батьками та святими отцями провів школярів у новий навчальний рік і голова громади Петро Маліборський.

«Зараз війна, і починати новий навчальний рік досить важко. Але обов’язково буде перемога, і країну потрібно буде відбудовувати. А відбудовувати її повинні розумні, освічені люди. Завдяки Збройним Силам України у наших школярів є можливість навчатися за партами. Тож нехай отримані знання і навички відкривають перед Вами нові двері до мрій і життєвих перспектив! Бажаю цікавих уроків, відмінних оцінок і нових досягнень!.» - наголосив Петро Васильович.

Всі навчальні заклади громади отримали Wi-Fi роутери, для покращення інтернет зв’язку, а також Заболотівський ліцей отримав в подарунок від очільника громади 4 томи енциклопедії ЗУНР (1918-1923рр.)

Запрошені священики звернулися з напутнім словом до дітей і батьків, нагадавши про те, що навчання то велика праця. Закликали з ретельністю та старанністю при Божій допомозі освоювати і вдосконалювати знання. А батькам і вчителям побажали з великим терпінням допомагати своїм дітям у навчанні.

Директори ліцеїв привітали всіх присутніх на святі з початком навчального року та відзначили грамотами кращих учнів.

Цей день особливо урочистий для першокласників, адже саме сьогодні для них починається незвіданий та цікавий шлях до пізнання.

А для одинадцятикласників  цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям.

Депутат  Івано-Франківської обласної ради Орися Книшук побажала  випускникам Іллінецького ліцею, у цьому останньому для них шкільному навчальному році, підкорити нові вершини знань не зупинятися на досягнутому, розвивати свої таланти, творчість, здібності.

Сьогодні  випускники востаннє переживають зустріч з першим шкільним дзвоником, бо через рік розлетяться, мов пташенята, по білому світу, щоб вчитися і працювати, щоб йти дорогами праці і звитяги, власними шляхами, щоб творити свою Державу.

Щиро зичимо всім успіхів, продуктивної роботи та відмінних результатів! Учіться бути мудрими, добрими і людяними. Виростайте справжніми людьми!