Розпочався новий навчальний рік на Заболотівщині.

  • 359

На шкільних подвір’ях Заболотова та Іллінців пройшли невеличкі, але урочисті лінійки для учнів перших та випускних класів. Разом з педагогами, батьками та святими отцями провів школярів у новий навчальний рік і голова громади Петро Маліборський.

«Зараз війна, і починати новий навчальний рік досить важко. Але обов’язково буде перемога, і країну потрібно буде відбудовувати. А відбудовувати її повинні розумні, освічені люди. Завдяки Збройним Силам України у наших школярів є можливість навчатися за партами. Тож нехай отримані знання і навички відкривають перед Вами нові двері до мрій і життєвих перспектив! Бажаю цікавих уроків, відмінних оцінок і нових досягнень!.» - наголосив Петро Васильович.

Всі навчальні заклади громади отримали Wi-Fi роутери, для покращення інтернет зв’язку, а також Заболотівський ліцей отримав в подарунок від очільника громади 4 томи енциклопедії ЗУНР (1918-1923рр.)

Запрошені священики звернулися з напутнім словом до дітей і батьків, нагадавши про те, що навчання то велика праця. Закликали з ретельністю та старанністю при Божій допомозі освоювати і вдосконалювати знання. А батькам і вчителям побажали з великим терпінням допомагати своїм дітям у навчанні.

Директори ліцеїв привітали всіх присутніх на святі з початком навчального року та відзначили грамотами кращих учнів.

Цей день особливо урочистий для першокласників, адже саме сьогодні для них починається незвіданий та цікавий шлях до пізнання.

А для одинадцятикласників  цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям.

Депутат  Івано-Франківської обласної ради Орися Книшук побажала  випускникам Іллінецького ліцею, у цьому останньому для них шкільному навчальному році, підкорити нові вершини знань не зупинятися на досягнутому, розвивати свої таланти, творчість, здібності.

Сьогодні  випускники востаннє переживають зустріч з першим шкільним дзвоником, бо через рік розлетяться, мов пташенята, по білому світу, щоб вчитися і працювати, щоб йти дорогами праці і звитяги, власними шляхами, щоб творити свою Державу.

Щиро зичимо всім успіхів, продуктивної роботи та відмінних результатів! Учіться бути мудрими, добрими і людяними. Виростайте справжніми людьми!

Фото без опису

 

Фото без опису

 

Фото без опису

 

Фото без опису

 

Фото без опису

 

Фото без опису

 

Фото без опису

 

Фото без опису

 

Фото без опису

 

Фото без опису

 

Фото без опису

 

Фото без опису

 

Фото без опису

 

Фото без опису

 

Фото без опису