Відбулись засідання комісій при Заболотівській селищній раді.

5 вересня 2022р. під керівництвом заступника селищного голови Оксани Прокопюк проведено засідання Комісії з питань захисту прав дитини селищної ради  на якому розглядалося  питання  про стан захисту прав дітей в громаді, визначення форми влаштування дітей та про доцільність позбавлення батьківських прав.

На засіданні Комісії з житлових питань, опрацьовано та розглянуто питання постановки на квартирний облік жителя громади.

А також розглянуто питання щодо надання одноразових допомог, згідно заяв жителів громади на  засіданні Комісії з надання одноразових допомог громадянам.

Інформацію відділу соціального забезпечення населення та захисту прав дітей Заболотівської селищної взято до відома.

За результатами, членами комісії прийняті обгрунтовані рішення, які будуть передані на затвердження  виконавчому комітету  селищної ради.