Відбулось засідання виконавчого комітету селищної ради.

7 вересня 2022року відбулось двадцять сьоме засідання виконавчого комітету Заболотівської селищної ради під головуванням Петра Маліборського.

Розпочалось засідання з приємної події.

Петро Васильович вручив нагороди та посвідчення «За заслуги перед громадою» приуроченого до Дня Незалежності України активним жителям громади та подякував за підтримку і їхню активну участь у житті та розвитку громади.

На порядку денному були питання щодо визначення обсягу компенсації витрат власника житлового приміщення, що пов’язані з безоплатним розміщенням внутрішньо переміщених осіб, організації харчування в школах громади а також про встановлення меморіальної дошки Петрині Михайлу Дмитровичу.

Зокрема прийнято рішення, що стосуються квартирного обліку громадян, затверджено рішення, пов’язані з захистом прав дітей та наданням грошових допомог малозабезпеченим сім’ям.

Всі питання порядку денного опрацьовані та прийняті рішення членами виконавчого комітету.