Освячення меморіальної дошки Герою України Михайлу Петрині.

  • 2112

13 вересня 2022 року на подвір’ї  Іллінецького ліцею відбулась панахида, присвячена відкриттю меморіальної дошки МИХАЙЛУ ПЕТРИНІ, випускнику цієї школи, який загинув 1 червня 2022 року, захищаючи територіальну цілісність України.

Освячення меморіальної дошки провів отець Степан Гуменяк за участі керівництва та депутатів громади, директора школи, представників військового комісаріату, родини героя, учнівської молоді, небайдужої громадськості, односельців.

До матері та родини загиблого Героя зі  словами подяки за сина, та справжнього воїна звернулися заступник селищного голови Оксана Прокоп’юк, обласні депутати Роман Білик та Орися Книшук, директор школи Микола Медвійчук, депутат селищної ради та близький друг Дмитро Ткачук наголосивши, що героїзм Михайла вчитиме майбутні покоління школярів таким звичним, але часом надскладним людським якостям як гідність, повага, любов і вірність.

Пам’ять героя вшанували  хвилиною мовчання та поклали  квіти до меморіальної дошки, встановленої на будівлі навчального закладу.

Вічна пам'ять Герою України!!!