Екскурсія в етно-парк «ГУЦУЛ ЛЕНД»

Заболотівська громада перша на теренах Коломийщини отримала можливість організувати безкоштовну екскурсію в межах Івано-Франківської області. 14 вересня 2022 року за сприянням громадської організації «СИЛЬНО» спільно з Unicef Ukraine для внутрішньо переміщених дітей та їхніх матерів проведено безкоштовну екскурсію в етно-парк «ГУЦУЛ ЛЕНД», який розташований на території Буковелю.

Відвідувачі мали можливість побачити хату, якій близько 200 років, сісти на лаву та дивитись, як горить вогонь у печі, продегустувати справжнього карпатського чаю з вершин гір, спробувати змолоти муки із пшениці на жорнах, виткати доріжку на справжньому ткацькому верстаті, спостерігати, як готується сир у сироварні.

На території парку розташований контактний зоопарк, де живуть у природних умовах свійські, екзотичні, дикі тварини та птахи, від яких були у захваті не тільки діти, а й дорослі.

Також діти весело провели час на атракціонах у м. Яремче та прогулялися до музею «Писанка» у м. Коломия.

Загалом, у ході поїздки всі дізналися багато цікавого про життя і побут гуцулів та помилувалися красою українських Карпат.