Вітання з Днем рятівника.

Щиро вітаю усіх рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом – Днем рятівника!

Рятівників Заболотівської Місцевої Пожежної Охорони вітаємо з професійним святом – Днем рятівника та за зайняте ІІ місце на змаганнях серед підрозділів місцевої пожежної охорони та добровільних пожежних формувань: «Кубок Святого Флоріана», який відбувся у м. Івано-Франківськ.

Важко переоцінити важливість і значущість тієї справи, яку кожен день, кожну годину виконуєте ви – рятувальники і пожежники, ризикуючи власним життям. Це ви, за першим сигналом готові негайно вирушити в епіцентр будь-яких подій, безстрашно гасити пожежі, рятувати людей на воді, першими прибуваєте на ліквідацію завалів, руйнувань, зсувів та інших напастей.

Переконаний, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі.

Зичимо вам здоров’я, добробуту у родинах, сил та енергії для подальших успіхів у вашій небезпечній та відповідальній праці.

Заболотівський селищний голова                                                 Петро МАЛІБОРСЬКИЙ