У свято Різдва Пресвятої Богородиці 100-річний ювілей  відзначає жителька Заболотова.

100 років - це  низка історичних подій, 100 років - це довгий і тернистий  життєвий шлях із злетами та падіннями, 100 років - це море сліз радості та горя, 100 років - це мільйони хвилин розчарувань і віри у краще майбутнє, 100 років - це ціла епоха, ім’я якої – Єжова Ганна Миколаївна!

Привітали Ганну Миколаївну зі святом  селищний голова Петро Маліборський та секретар селищної ради - Світлана Каралаш. З нагоди поважного ювілейного Дня народження гості висловили жінці слова вдячності і шани за багаторічну сумлінну працю, за мудрість та досвід.

«Вклоняємося Вашій життєвій мудрості, багатому досвіду, незламності перед воєнними лихоліттями, які випали на Вашу долю. Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, радості, мирного неба над головою, благополуччя та ще довгих років у хорошому настрої» - побажав Петро Васильович, звертаючись до поважної іменинниці вручивши квіти.