Відбувся молебень з нагоди Дня усиновлення

  • 513

Фото без описуВраховуючи суспільну  значущість усиновлення в забезпеченні права кожної дитини на виховання у сім’ї Указом Президента України від 27 листопада 2008 року 30 вересня було встановлено Днем усиновлення. Цей день збігається із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії.
Сьогодні в Римо-католицькому костелі пресвятої Трійці селища Заболотів відбулося Богослужіння за здоров’я  родин, які прихистили  дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, сімей ВПО, організоване відділом соціального забезпечення населення  та захисту прав дітей Заболотівської селищної ради.

Молебень відслужили о. Василь Боровий - парох парафії Присвятої Троїці РКЦ, о. Захар Михасюта - парох парафії Архистратига Михаїла УГКЦ,   о. Василь Близнюк  - митрофорний протоієрей настоятель храму Вознесіння Господнє ПЦУ, о. Сергій Радченко, священик УГКЦ в селі Джурів та Хутір-Будилів Коломийської єпархії.

В структурі населення   громади є 10 сімей опікунів/піклувальників (виховують 18 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування), які взяли участь у молебні. На захід також було запрошено 24 дітей-учнів 1-4 класів навчальних закладів громади, з батьками, які мають статус внутрішньо-переміщених осіб та всебічно залучаються до ознайомлення з традиціями краю, до життєдіяльності громади.

Заболотівський селищний голова Петро Маліборський подякував духовенству за Боже слово та настанови для молодого покоління,  за важливий виховний аспект духовного спілкування.

Велика шана кожній сім’ї, яка прийняла до себе знедолену дитину, чи, можливо, збирається це зробити. А також вдячність тим, хто розуміє глибину проблеми сирітства та його наслідків, бере на себе відповідальність за її вирішення.

Не варто нагадувати про те, скільки тисяч дітей-сиріт під час війни втратили батьків та потребують сімейного тепла і любові, бо, попри цю сумну статистику, у кожного має бути розуміння, що важлива кожна дитяча доля, адже без дітей – немає майбутнього народу.

А приклад  трьох дівчаток Віри, Надії, Любові та їх матері Софії показали, що для людей, що зміцнюються благодаттю Святого Духа, недолік  життєвих випробувань, тілесних мук аніскільки не служить перешкодою до прояву сил духу і мужності. Їх святими молитвами Господь нехай укріпить діточок та їх батьків, які через війну змушені були покинути свої домівки та тимчасово проживають, навчаються на Заболотівщині, укріпить їх і  нас  у  вірі в те, що все буде добре.

Селищний голова вручив діточкам рюкзаки із шкільним приладдям, гігієнічні набори, солодкі гостинці  та побажав гарно вчитися, слухатися батьків, опікунів/піклувальників та бути в подальшому їм опорою,  рости гідними синами та дочками України.

Дякуємо небайдужим за розуміння важливої суспільної проблеми та участь у Молебні.Хай Бог благословить усіх нас! Слава Україні.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису