Відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана!

  • 514

1 жовтня в Україні відзначається Міжнародний день людей похилого віку і День ветерана.

Дорогі наші ветерани, представники старшого покоління прийміть найщиріші привітання з нагоди цього Дня, шо  відтак не є нагадуванням про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам війни, праці, пенсіонерам за внесок у розвиток Заболотівщини, за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість.

Піклування про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними свого краю і держави.

Прийміть слова глибокої вдячності за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді.

Нехай осіння пора, в яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, сповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких!

Довгих і щасливих вам років життя! Будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків! Миру вам, оптимізму і благополуччя!

Незважаючи на складний для нашої держави час, у Заболотівській громаді привітали одиноких та одиноко проживаючих осіб похилого віку, які перебувають на обслуговуванні сектору соціальних послуг відділу соціального забезпечення населення та захисту прав дітей селищної ради, з метою отримання соціальної послуги «Догляд вдома».

Цього року, організовано відвідування та привітання осіб похилого віку соціальними робітниками спільно з учнями закладів середньої освіти відповідних населених пунктів. Діти підготували для людей старшого покоління віршовані привітання і композиції з осінніх квітів. Разом з цим, підопічним сектору соціальних послуг було надано гостинці.

Люди поважного віку зі сльозами радості приймали щирі привітання та добрі слова від молодого покоління, натомість бажаючи своїм відвідувачам зростати під мирним небом.

Керівництво Заболотівської селищної ради, відділ соціального забезпечення та захисту прав дітей висловлює щиру подяку меценатам-благодійникам Володимиру Горуку, Василю Чобану, волонтерам з Італії «Angeli Di Gio»,  які долучилися до проведення акції.