Відбулась дванадцята сесія Заболотівської селищної ради

  • 443

30 вересня 2022року відбулась дванадцята сесія восьмого демократичного скликання Заболотівської селищної ради під головуванням Петра Маліборського , яка розпочалася молитвою та хвилиною мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Відзначив селищний голова грамотами молоде покоління, за представництво честі громади на Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях.

Дякуємо тренеру Василю Курилюку та його вихованцям за високі призові результати з вільної боротьби на Всеукраїнських й Міжнародних турнірах:

1. Захарук Ренат (Заболотів) – 1 місце на Всеукраїнському турнірі серед юнаків «Олімпійські надії», 3 місце на Міжнародному турнірі серед юнаків імені Богдана Хмельницького;

2. Чобан Ілля (Трійця) – 2 місце на Всеукраїнському турнірі серед юнаків «Олімпійські надії», 1 місце на Міжнародному турнірі серед юнаків імені Богдана Хмельницького;

3. Корбут Ігор (Заболотів) – 2 місце на міжнародному турнірі серед юнаків імені Богдана Хмельницького;

4. Джелеп Олег (Тулуків) – 3 місце на міжнародному турнірі серед юнаків імені Богдана Хмельницького;

5. Корбут Юрій (Заболотів) – 3 місце на Міжнародному турнірі серед юнаків Імені Богдана Хмельницького.

Також відзначили збірну команду Заболотівської громади, спортсмени якої вкотре довели, що вони найсильніші: Боднарук Мирослава, Вакалюка Микола, Вакалюк Роксолана, Вандяк Олександр, Гуменюк Василь, Заграновський Ігор, Іваницький Олександр, Куравський Олег, Лукащук Денис, Мартинович Сергій, Палійчук Василь, Симовонюк Наталя, Стефуранчин Андрій, Шевчук Антон, Шинкарик Ростислав.

Привітав Петро Васильович та вручив нагороди і посвідчення «За заслуги перед громадою», приуроченого до Дня Незалежності України, активним жителям громади висловивши слова вдячності за підтримку і їхню активну участь у житті та розвитку громади.

Далі депутати розглядали питання згідно порядку денного, які попередньо були обговорені на засіданнях постійних комісії при Заболотівській селищній раді. З усіх розглянутих питань сесія прийняла відповідні рішення.