Привітання з днем територіальної оборони

Сили територіальної оборони України щорічно відзначають своє свято в першу неділю жовтня.

Сьогодні тероборона стала невід’ємною складовою системи обороноздатності України, тим більше, закріпилася на законодавчому рівні. Підтримка тероборони – це ще й і розвиток та закріплення сучасних військових традицій.

У День Сил територіальної оборони бажаю вірно і гордо стояти на сторожі спокою і блага країни, сміливо і легко відображати всі натиски з боку противника, усувати будь-які проблеми і перешкоди на горизонті, зберігати спокій і оптимізм душі, зберігати щастя і доброту в серці.

Ви - мужні, сильні та сміливі громадяни України. Дякуємо за захист кожної української родини! Найшвидшої перемоги та миру на рідній землі!

Заболотівський селищний голова        Петро МАЛІБОРСЬКИЙ