Жінки-переселенці, які народили та виховують дітей від 0 до 6 місяців мають можливість безкоштовно отримати пакунок малюка

Фото без описуВідділ соціального забезпечення населення та захисту прав дітей селищної ради інформує, що  в рамках проєкту «Криза в Україні - Регіональна гуманітарна допомога» (Ukraine Crisis – Regional Humanitarian Response) та за підтримки Global Affairs Canada, Ministry of Foreign Affairs of Denmark - DANIDA, RTL-Foundation, СОС Дитячі Містечка надає пакунок малюка для жінок, які на даний час проживають на території Чернівецької, Івано-Франківської, Львівської та Закарпатської областей та мають статус внутрішньо переміщених осіб, а саме, жінкам, які виховують дітей від 0 до 6 місяців.

Отже, жінкам, які на даний час проживають на території Заболотівської громади та мають статус внутрішньо переміщених осіб, народили та виховують дітей до 6 місяців для отримання пакунку малюка необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://forms.office.com/r/duvNCppW7z

Крім того, з огляду на мету проєкту - надання якісної термінової допомоги найбільш уразливим групам переселенців з дітьми СОС Дитячі Містечка в Україні також:

1. Надає багатоцільову матеріальну допомогу внутрішньо переміщеним сім’ям з дітьми.

2. Забезпечить створення безпечного простору дружнього до матері і дитини у м. Чернівці (у рамках якого також буде надаватися психологічна допомога переселенцям).

Начальник відділу соціального

забезпечення населення