Відбулись засідання комісій при Заболотівській селищній раді.

6 жовтня 2022р. проведено засідання Комісії з питань захисту прав дитини селищної ради під керівництвом Дмитра Савича – керуючого справами Заболотівської селищної ради.

На засіданні розглядалося  питання  про стан захисту прав дітей в громаді, визначення форми влаштування дітей та визначення місця проживання дітей.

А також розглянуто питання щодо надання одноразових допомог, згідно заяв жителів громади на  засіданні Комісії з надання одноразових допомог громадянам.

Інформацію відділу соціального забезпечення населення та захисту прав дітей Заболотівської селищної взято до відома.

За результатами, членами комісії прийняті обґрунтовані рішення, які будуть передані на затвердження  виконавчому комітету  селищної ради.