Заболотівщину відвідали працівники Міжнародного Фонду Охорони Здоров’я та Навколишнього Середовища "Регіон Карпат".

Завдяки сприянню та співпраці відділу соціального забезпечення населення та захисту прав дітей селищної ради, 26 жовтня 2022 року, Заболотівську громаду відвідали працівники Міжнародного Фонду Охорони Здоровя та Навколишнього Середовища "Регіон Карпат".
Приїхали не з порожніми руками. Привезли необхідне для потреб внутрішньо переміщених осіб, які проживають у Заболотівській багатопрофільній лікарні, а саме: пральну машину, розкладні ліжка, матраци, постільні комплекти, одіяла, пледи, засоби гігієни, кухонні набори, рушники, сонячні світильники, термоси та інше.

Це  для осіб похилого віку та особи з інвалідністю, які переміщені з КУ "Запорізький геріатальний пансіонат" Запорізької обласної ради та потребують особливої уваги.
Селищний голова Петро Маліборський, в свою чергу, подякував благодійникам за надану допомогу, закликав до подальшої активної співпраці у сфері соціального захисту населення громади.

Разом до перемоги! Слава Україні! Героям Слава!