Інформація  про  захворюваність жителів Заболотівської ТГ

  • 134

Фото без описуСтаном на 07.11.2022р. на території Заболотівської громади від початку пандемії підтверджено 1487 випадків захворювання на COVID-19, показник захворюваності на 100 тис. населення становить 7446,54. Від початку пандемії всього позитивних результатів у дітей до 17 років 69, що становить 4,6% від усіх захворілих на COVID-19.

З початку 2022 року на COVID-19 захворіло 526 жителів Заболотівської ОТГ, з них дітей до 17 років – 32 (6,1%). На 44-му тижні 2022 року не зареєстровано жодного випадку захворювання на COVID-19 проти 6 на 43-му.

З початку пандемії захворіло 22 медичних працівники (1,5%).

Одужало всього 1438 осіб. Продовжують хворіти 11 осіб.

Усього від початку пандемії летальних випадків 38. Летальних випадків серед дітей не зареєстровано.

Всього проведено 9704 щеплення проти COVID-19 на території Заболотівської ОТГ. В тому числі другу дозу вакцини (базовий курс) від COVID-19 отримали 4415 жителів Заболотівської ОТГ, що становить 26,2% від дорослого населення, першу бустерну дозу отримали – 503 особи, другу бустерну дозу – 13. Другу дозу вакцини від COVID-19 отримали 2 особи з числа ВПО, а також бустерну дозу від COVID-19 отримали 10 осіб з числа ВПО.

Єдиним ефективним методом профілактики COVID-19 є вакцинація!

Якщо ви отримали дві дози щеплення від коронавірусу понад рік тому, не слід розпочинати курс вакцинації заново. Потрібно просто зробити бустерне щеплення та подовжити захист від важкого перебігу хвороби.

Важливо:

  • Дорослі люди мають отримати первинний курс щеплень проти COVID-19 однією дозою вакцини Janssen або двома дозами будь-якої іншої протиковідної вакцини, дозволеної в Україні.
  • Через 5 місяців після первинного курсу всім людям старшим за 18 років слід зробити перше бустерне щеплення.
  • Через 4 місяці після першого бустерного щеплення літнім людям та людям з хронічними хворобами необхідно зробити друге бустерне щеплення. Інші дорослі також можуть отримати другий бустер.
  • В Україні отримати щеплення проти COVID-19 можуть і діти віком від 5 років.
  • Першу бустерну дозу підліткам (12-17 років) радять вводити за пів року після закінчення первинного курсу вакцинації. Якщо дитина з медичних показань була вакцинована додатковою дозою, бустер можна вводити за три місяці після цієї дози.

Якщо ви пропустили термін введення бустерної дози, не біда – просто зробіть її якнайшвидше.

Отримати бустерне щеплення від COVID-19  можна безкоштовно в будь-якому пункті щеплень.

Вакцинація від COVID-19 є добровільною і безкоштовною для всіх. Варто пам'ятати, що завдяки масовій вакцинації ми будуємо колективний імунітет у суспільстві. Вакцинацією ми захищаємо не лише себе, а також тих, хто не може вакцинуватись (наприклад, маленьких дітей, людей, які мають абсолютні протипоказання (алергія до будь-якого складника вакцини) до вакцинації від COVID-19).

 

Порадьтеся зі своїм сімейним лікарем та  отримайте всі рекомендовані дози вакцини вже тепер. Бережіть себе та будьте здорові!