Вітання з Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Заболотівщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Ваша професія особлива. Ви даруєте людям радість, наповнюєте їхні душі світлими почуттями, навчаєте розуміти прекрасне, любити рідний край, пісню і танець свого народу.

Дякуємо за вашу натхненну працю, плоди якої бачимо на благодійних концертах, заходах та інших культурних подіях.

Переконаний, що культура – це один з найбільших духовних скарбів нашої нації, тому так важливо її берегти для майбутніх поколінь.

Тож в цей день, зичу Вам доброго здоров’я, родинного затишку, душевного тепла, миру, любові і злагоди. Успіхів та нових творчих здобутків у благородній справі відродження, збереження і примноження духовних надбань нашого краю.

Зі святом!

Заболотівський