До уваги жителів Заболотівської громади.

Ударами по енергосистемі України, які завдано внаслідок збройної агресії рф по території України, було зруйновано 30% українських електростанцій, що спричинило масові відключення світла. При цьому  близько 40%  загальної інфраструктури та генеруючих потужностей енергетичної системи України серйозно пошкоджено.

Означене змусило до введення додаткових невідкладних системних заходів, спрямованих на економічне використання електроенергії, не тільки підприємствами та установами, але і кожним домогосподарством.

З метою зниження навантаження на електромережі та економії електроенергії Заболотівська селищна рада просить жителів максимально зменшити використання електроенергії, зокрема:

- встановивши енергозберігаючі лампи, які працюють у вісім разів довше, ніж лампи розжарювання та в рази економніші при забезпеченні аналогічної освітленості;

- встановивши світлорегулятори і датчики, які автоматично вмикають і вимикають освітлення при появі людини;

- дотримуватися порад та рекомендацій та енергетиків щодо заощаджу вальних заходів та режиму економії електроенергії.