За сприяння спеціалістів Держпродспоживслужби Івано-Франківщини у жовтні-листопаді 2022 року споживачам повернули понад 66 тис. грн.

  • 92

   У зв’язку з введенням в країні воєнного стану та забороною проведення позапланових перевірок, управління захисту споживачів спільно з консультаційними центрами Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області задовольняють вимоги споживачів шляхом попереднього розгляду звернень. Врегулювання спірних питань між споживачами і суб’єктами господарювання відбувається через «Платформу примирення» шляхом проведення бесід та надання роз’яснень суб’єктам господарювання з питань застосування законодавства про захист прав споживачів.
   Так, за жовтень та листопад 2022 року за сприяння спеціалістів Держпродспоживслужби Івано-Франківщини споживачам було повернуто кошти в розмірі 66159 грн., в тому числі:
 за саперну лопату – 400 грн.;
 за послуги бронювання готелю – 4000 грн.;
 за непрацюючий модуль до телефону – 2200 грн.;
 за непрацюючий телефон – 729 грн.;
 за непрацюючий електроприлад – 2100 грн;
 за недоставлену коробку до дверей – 5000 грн.;
 за непрацюючий насос – 840 грн;
 за генератор, потужність якого не відповідала замовленій, – 23540 грн.;
 за ненадані туристичні послуги – 27350 грн.
У разі порушення ваших прав як споживача, ви може звернутися із відповідною заявою до Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за адресою: вул. Берегова, 24, м. Івано-Франківськ або надіслати заяву зручним способом: поштою, електронною поштою або через веб-сайт управління; контактний телефон 0342-559617.