Кризова підтримка сімей, які виховують дитину з інвалідністю чи труднощами розвитку

23.11.2022 року Заболотівщину  на запрошення начальника Відділу соціального забезпечення населення та захисту прав дітей селищної ради Романа Чорнописького відвідали з робочим візитом представники ЮНІСЕФ, які разом з Центром Джерело (Львів)  запустили програму кризової підтримки сімей, які виховують дітей з інвалідністю чи труднощами розвитку. Зокрема, даним заходом, охоплено внутрішньо переміщених осіб, в яких виховуються діти вищезазначених категорій.
   За результатами проведеної роботи сформовано низку кейс менеджментів для подальшої участі у програмі та отримання кризової психо-соціальної підтримки, консультування соціальних працівників та вузьких спеціалістів, допоміжних засобів згідно з потребами дитини (ортопедичного взуття, окулярів) тощо.
    Внутрішньо переміщеним особам роздано дитячі іграшки, канцтовари, гігієнічні набори,  памперси.
Заболотівська селищна рада висловлює вдячність представникам ЮНІСЕФ за турботу про дітей з особливими потребами, та  висловлює сподівання на подальшу активну співпрацю в цій сфері.»

Начальник  Роман ЧОРНОПИСЬКИЙ