Прикарпаттяобленерго ❗️Увага! В області за командою «Укренерго» одночасно введені Графіки аварійних вимкнень, Графіки погодинних вимкнень та Спеціальні Графіки аварійних вимкнень!

  • 224

Спрогнозувати періоди відсутності електроенергії за адресами наразі неможливо, тому, будь-які раніше опубліковані графіки та прогнози зараз не діють.

 

🚩Через атаки енергосистема України зазнала безпрецедентних руйнувань.

Генерації електроенергії критично недостатньо, щоб забезпечити область світлом, особливо відчутно це вдень, коли традиційно збільшилось споживання.

Щоб не допусти масштабних і складних аварій на мережах, НЕК «Укренерго» має збалансувати енергосистему.

 

❗️Для цього сьогодні протягом доби, щоб зняти навантаження, яке доводить нам «Укренерго» доведеться вимикати електроенергію без дотримання черг і періодів вимкнень та на непрогнозований час. Додатково можливі вимкнення за адресами, які не належать до черг.

 

❗️Увімкнення відбудеться лише після команди від НЕК «Укренерго» після стабілізації системи.

 

Наполегливо просимо не обривати телефонні лінії кол-центру - диспетчери не можуть спрогнозувати, коли надійде команда від «Укренерго», і коли електропостачання відновиться.

 

👉🏻Тому, тих у кого не буде світла, просимо про розуміння. У тих, в кого воно буде, просимо про максимально можливу економію.

 

Тільки такими діями ми підтримаємо українську енергетику. 🇺🇦 Сьогодні кожен із нас – енергетичний фронт!

 

Тримаймося!

Коли ситуація стабілізується, ми проінформуємо вас. Слідкуйте за повідомленнями.