Шановні мешканці Прикарпаття!

  • 27

Офіційний сайт компанії недоступний через велику кількість запитів. Враховуючи те, що навантаження на сайт практично не спадає, перебої в його роботі можливі і надалі.

Інформацію про будь які-зміни стосовно вимкнення електроенергії ми публікуємо на сторінці АТ «Прикарпаттяобленерго» у Facebook, щойно отримуємо нові вказівки.

Не намагайтесь «достукатись» на сайт компанії та у кол-центр.

Зважаючи на це, просимо слідкувати за оновленнями:

1) На офіційній сторінці компанії у Facebook за посиланням https://www.facebook.com/oe.if.ua . Підписуйтесь на сторінку, щоб бачити новини в стрічці. Допоможіть долучитись знайомим, які цього зробити самостійно не можуть.

2) На інформаційних сторінках місцевої влади ваших ОТГ, з якими ми комунікуємо, наскільки дозволяє зв’язок.

3) На інформаційних сторінках та сайтах регіональних ЗМІ, які роблять все можливе, щоб інформація розповсюджувалась у кожен куток області.

Зараз прикарпатські енергетики та енергетики усієї країни боряться за збереження енергосистеми України, намагаючись збалансувати її та повернути світло в оселі. Для того, щоб енергосистема впоралась із кризою, застосовані одночасно кілька Графіків вимкнень. Доба буде складною, але надія на відновлення електропостачання є.

Допоможіть енергетикам: максимально вимкніть з електромережі усі енергоємні прилади та прилади, якими не користуєтесь, інформуйте про ситуацію людей старшого віку та тих, у кого немає інтернету.

Ми встоїмо, якщо діятимемо разом.