Проведено профілактичні заходи у Заболотівському і Балинцівському ліцеях

Основним завданням інформаційної кампанії «16 днів проти насильства» є формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства та створення соціального простору, вільного від насильства.

1 грудня 2022 року спеціалістами відділу соціального забезпечення населення та захисту прав дітей Заболотівської селищної ради Гордійчук І.В і Гоян Н.М., спільно з інспектором ЮП Коломийського РВ поліції ГУНП в Івано-Франківській області Пожоджук О.М. проведено профілактичні заходи з учнями Заболотівського та Балинцівського ліцеїв.

У ході бесід учням роз’яснено про види насильства, зокрема про булінг, який часто спостерігається серед учнівської молоді та ознайомлено з видами адміністративної та кримінальної відповідальності за прояви насильства.  Учням наголошено про шкідливість куріння електронних сигарет та вейпів, які особливо популярні серед молоді.

Разом ми можемо і повинні зупинити насильство!

Начальник  Роман ЧОРНОПИСЬКИЙ