Відповідно до п.6. ст. 39 Закону України «Про повну загальну середню освіту», п.10 Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Заболотівської селищної ради, затвердженого рішенням селищної ради від 26.01.2021р. №67-3/2021, конкурсна комісія повідомляє, що до участі у конкурсному відборі на заміщення вакантної посади директора Зібранівської гімназії імені Петра Коржа Заболотівської селищної ради допущено двох кандидатів: Палійчука Івана Дмитровича, Радиш Надію Василівну (Протокол №1 засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора  Зібранівської гімназії імені Петра Коржа Заболотівської селищеної ради від 05 грудня 2022 року).