Герой нашої громади з с. Рудники Павлюк Сергій нагороджений почесним нагрудним знаком «Золотий хрест» (посмертно).

Герой з нашої громади з с. Рудники Павлюк Сергій Ростиславович, який загинув 9 жовтня 2022 року, нагороджений головнокомандувачем Збройних Сил України Валерієм Залужним почесним нагрудним знаком «Золотий хрест» (посмертно).

20 грудня 2022 року селищний голова Петро Маліборський цю нагороду вручив бабусі Колодкевич Марії, яка виховувала внука як свого власного сина.

Видатна особиста хоробрість та відвага Сергія стане прикладом відданого служіння народу України. Герої не вмирають, вони живуть у серцях рідних і близьких. Немає вищої відданості, вищого чину служіння, ніж пожертва своїм життям в ім’я життя інших. Вічна пам’ять і нескінченна вдячність нашим Героям — небесним Янголам у камуфляжі!

Слава Україні!