Всечесні отці! Благочестиві вірні Заболотівської громади!

  • 114

Сердечно вітаю з величним християнським святом Різдва Христового. Святочні побажання є щирим висловом прихильності й правдивої пошани до Вас. Ісус Христос приніс на землю мир, а це означає, що ми християни, повинні жити в злагоді, однодумстві, у вірі й християнській любові, як діти єдиного Бога.
Нині засіяв день Божого милосердя, настав день радості – «Небо і земля нині торжествують, ангели і люди весело празнують», бо настав празник Різдва Христового. Народження Христа є початком і основою всіх дарованих нам благ, виразом безмежної вічної любові Божої до свого творіння, тобто до роду людського.
Тож просімо Всевишнього, щоб Боже Дитятко повсякчас обдаровувало нас Своїми щедрими Божими ласками і благословило нашу святу Церкву і Україну.
Ми з Вами живемо в часи становлення державності, в час жорстокої, нелюдської війни, коли наше майбуття залежить від кожного з нас. Маємо складати ревну молитву до Господа нашого Ісуса Христа про поміч, Перемогу і мир. З Божої ласки маємо заслужити, вберегти і відбудувати рідний дім – Українську Україну!
Відкрийте двері свого серця, для тих, хто потребує Вашої допомоги і співчуття. Не відштовхуйте від себе, пам’ятайте: хто подасть нужденному – подасть Христові. Ми сьогодні повинні втішити тих, хто сумує, витерти сльози тим, хто зазнав горя, навернути до отчого дому тих, хто забув стежку до рідного батька й матері.
Ця єдність і любов потрібні нам особливо тепер, коли українські герої – військові Збройних Сил України, волонтери рятують нас від окупантів. Будемо завжди пам’ятати, що правдивий християнин – той, хто уподібнюється Христові своїми діями, помислами і почуттями. Підносячи подяку Богові за всі Його милості, даровані нам у минулому році, проситимемо, щоб Він зберіг нас в єдності, дарував нам силу і мудрість подолати труднощі сьогодення.
Закликаю Вас творити діла милосердя. Молімо Бога, щоб цей рік став роком Божого благословення, миру, злагоди і Перемоги. Хай стан душі у різдвяний час пробудить, передусім, напрям цілого Вашого християнського життя, поклик віддавати Всевишньому подяку, а всім ближнім – християнську любов і честь таку, яка кому належить. Прийміть на коляду щире побажання найбільшого добра на цьому світі, Божої благодаті. Хай кожне людське серце перетвориться нині на Божі ясла. Хай радість Різдва Христового ніколи не залишає наш народ, нашу церкву й Україну.
Христос народився, славімо Його!

З повагою Петро Маліборський - селищний голова Заболотівської громади.

Фото без опису