Роздано гуманітарну допомогу родинам переселенців

Завдяки співпраці відділу соціального забезпечення населення та захисту прав дітей селищної ради  з надійними партнерами та спонсорами наша громада вкотре має можливість підтримувати у складний час осіб, які потребують такої допомоги.

23.01.2023 проведено роздачу гуманітарної допомоги родинам внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території громади. Так видано 65 Comprehensive Hygiene Kit/постільних  наборів із гігієнічними засобами, отриманих від   Міжнародної Організації з Міграції (МОМ). Комплексний набір розрахований на 3 місяці та  включає мило, зубні пасти, щітки, шампунь, миючі засоби, бритви, пральний порошок,  рушники та багато інших предметів.

Від імені родин висловлюємо щирі слова подяки нашим партнерам за розуміння поточних потреб громади і плідну співпрацю.

На цьому не зупиняємося! Продовжуємо працювати далі! Все буде Україна!