Лише сильні та мужні можуть обрати цей шлях. Одним із таких був Нидокус Сергій Петрович

  • 1031

            Війна торкнулась майже кожної української сім’ї. Хтось був вимушений покинути свою домівку та шукати мирного життя за кордоном, а хтось прийняв  рішення переїхати  в нашу громаду, що й зробила сім’я з Херсонщини   Сергія Нидокуса. З вересня 2022 року Сергій, його дружина Наталія,  четверо неповнолітніх  діток, а ще дідусь і бабуся оселилася в с.Ганьківці, де почали розділювати всі труднощі разом.

          Герой – це людина, що знається  на благах, які по сумісності є дорожчими за  життя; людина, яка присвятила своє життя служінню державі,а себе одну – служінню багатьом!Чи буде кожен готовий піти на це? Стати на шлях служіння Батьківщині та народові, жертвувати життям, якщо це знадобиться, забути про всі блага. Лише сильні та мужні можуть обрати цей шлях. Одним із таких був Нидокус Сергій Петрович, який 19 січня 2023 року загинув в Бахмутському районі село Роздолівка Донецької області.

          Вся  територіальна громада пройнялася цією втратою та поспішила допомогти сім’ї загиблого,  його діткам щоб не залишити їх в складні часи наодинці з бідою. Виникла ідея підтримати сім’ю матеріально. Закрема, до збору допомоги долучилися керівники навчальних закладів громади, батьки, діти. Ніхто не залишився осторонь і було отримано результат.  Продукти харчування, одяг, засоби гігієни та чимала фінансова підтримка – це та допомога, яка передано сім’ї Нидокусів. Депутат селищної ради Володимир Стрибко  люб’язно забезпечив транспортування. Учні  старших класів Ганьківського ліцею, за наставництва директора Ренати Захарук, діловода Галини Шинкарик допомогли розвантажити благодійну допомогу.  В такий непростий  для нас час, тісна і плідна співпраця відчувається надособливо та є сповненою важливості.

Наталія Нидокус висловила вдячність за  чуйність, щирість, підтримку.

Як відмітив селищний голова Петро Маліборський: «Наша громада - чудова, люди  добрі, щирі, а з кожного по ниточці,  тай  потребуючому - сорочка».