У Заболотові з 01.03.2023 запрацює черговий дитячий садочок

Відповідно до рішення виконавчого комітету селищної ради від 31.01.2023 №468/32-2023 запрацює черговий дошкільний заклад освіти  у Заболотівському ЗДО (ясла-садок) «Берізка» на період воєнного стану в Україні з 1.03.2023.

До нього можуть записати дітей з усієї Заболотівської громади, зокрема:

1. Обоє батьків, яких офіційно працевлаштовані або якщо дитину виховує  лише один з  батьків і він працює.

2. Військовослужбовців  ЗСУ.

3. Сиріт, напівсиріт.

4. З малозабезпечених сімей.

5. З багатодітних сімей.

6. Працівників ЗДО.

7. Дітей, з інвалідністю (інклюзія).

З’ясувати про перелік необхідних документів для зарахування дитини до чергового дитячого закладу,  отримати іншу  інформацію можна на місцях безпосередньо  в керівників ЗДО, який раніше відвідувала ваша малеча.

Основні питання відновлення функціонування дитячого закладу, за умов обмеженого електропостачання, із дотриманням вимог  щодо  безпеки дітей, створення належного укриття, забезпечення харчування вихованців, тощо обговорено на нараді у селищного голови Петра Маліборського, за участі заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради з гуманітарних питань та соціальної політики Романа Чорнописького, інспектор-методист відділу освіти, молодіжної політики та спорту селищної ради Інги Маковійчук,  директора Заболотівського ЗДО (ясла-садок) «Берізка» Оксани Федірчик, керівників закладів дошкільної освіти  громади.