Допомога військовим – це обов’язок кожного з нас

  • 549

Війна, що сьогодні відбувається на теренах України – наша спільна біда. Тому головним обов’язком кожного з нас є допомога нашим військовим-захисникам України.

Тільки разом, об’єднавши спільні зусилля, ми зможемо подолати важкі випробування, які випали на долю нашої країни.

Минулого тижня вдалося придбати грязьові шини для авто військовослужбовця, жителя с. Рудики, який перебуває в зоні активних бойових дій, допомогти військовослужбовцю з с.Іллінці  пальним, сьогодні організували передачу землякам із селища Заболотів посилки із продуктами харчування,  солодощами, медикаментами, засобами гігієни, білизною,  сигаретами   тощо. Також надали  захисникові з с. Олешків, який перебуває в нетривалій відпустці, окопні свічки  та продукти харчування. Чоловік повезе   їх побратимам  на фронт.

Крім того  продовжували підтримувати сім’ї військовослужбовців продуктами харчування, засобами гігієни, яким  в умовах війни теж живеться нелегко без годувальників.

Наші хлопці викликають в нас гордість, щиру вдячність, і ще більше піднімають патріотичний дух та точно заслуговують на нашу підтримку в тилу!

Хочемо подякувати всім працівникам  апарату селищної ради та її виконавчих органів, зокрема, сфери освіти, культури та соціального захисту,  БО «Патріотична Заболотівщина», Драгану Володимиру Васильовичу,  а також кожному небайдужому земляку,  які допомають    нашим бійцям.

Ми і надалі працюватимемо в напрямку допомоги нашим Героям!

А тим хто сумнівається чи  варто допомагати воїнам та їх сім’ям або вдає, що війна їх не стосується хай Бог буде суддею. 

Слава Україні! Слава Героям!

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису