Щодо захворюваності на грип та ГРВІ на території Заболотівської ТГ

  • 43

Інформую Вас, що за даними щотижневого епідеміологічного моніторингу за 9-ий тиждень 2023 року на території Заболотівської громади на ГРВІ захворіло 43 мешканці, показник на100 000 населення становить 215,33. Перевищення епідпорогу немає. У порівнянні з 8-м тижнем 2023 року захворюваність зросла на 10,3%.

За тиждень захворіло 19 дітей до 17 років, що становить 44,2% від загальної кількості хворих. У порівнянні з 8-м тижнем 2023 року захворюваність серед дітей до 17 років зросла на 18,8%.

Випадків грипу за тиждень не зареєстровано.

Летальних випадків від ускладнень грипу та ГРВІ не зареєстровано.

Нагадую, що вакцинуватися від грипу можна не лише на початку, а і впродовж усього епідсезону. Бо ризик захворіти на грип і мати тяжкі ускладнення є досить високим, особливо для людей із груп ризику.

Звертаю увагу, що діти від 6 місяців при інфікуванні вірусом грипу – переважно хворіють тяжко й мають складні наслідки,  тому вони зазначені в групі ризику. Аби убезпечити їх від цього, батькам слід щорічно щепити малечу. Таким чином організм дитини набуває імунітет та може вдало протистояти вірусу грипу. 

Вже зараз на приватному ринку в аптеках можна придбати такі вакцини:

ДЖІСІ ФЛЮ КВАДРИВАЛЕНТ, Корея; ВАКСІГРИП ТЕТРА, Франція.

Вакцини пройшли реєстрацію та безпечні до використання!

Зверніться до свого сімейного лікаря або педіатра. Саме він повинен рекомендувати зробити щеплення й оглянути дитину. Не потрібно дотримуватись дієт, вживати ліки або харчові добавки. Побічні ефекти вакцинації проти грипу майже відсутні. 

Бережіть себе та своїх близьких!

 

Начальник відділу                                                                          

Володимир БОЦУЛА