Робота на благо жителів громади!

В Заболотівській територіальній громаді подбали про клієнтів селищного відділення Ощадбанку. Мова йде про створення нормальних робочих місць для банківських працівників, кращих умов обслуговування відвідувачів.
Зазначене територіальне відокремлене безбалансове відділення № 10008/0101 Ощадбанку знаходиться в адміністративному будинку Заболотівської селищної ради.
Будівля не ремонтувалася ще з часів радянщини. Обшарпані стіни, старі вікна, погане освітлення, неефективність опалювальної системи та електропостачання не сприяли іміджу такій важливій інституції.
З метою налагодження належного надання банківських послуг жителям Заболотівщини було виконано капітальне оновлення приміщення.
Це черговий приклад, навіть у складних умовах сьогодення, успішної праці колективу будівельного підприємства, яке очолює Роман Колотило, відповідальних посадових осіб Заболотівської селищної ради та керівництва Івано-Франківського обласного управління Ощадбанку.
Сподіваємось, що тепер кожен відвідувач – житель або гість громади зможе оцінити створені покращені умови.