Відбулись засідання комісій та міжвідомчої ради Заболотівської селищної ради

  • 71

17 березня 2023 року відбулись засідання комісій при Заболотівській селищній раді, а саме:

- комісії з питань захисту прав дітей Заболотівської селищної ради;

- комісії з питань надання одноразової грошової допомоги громадянам, які проживають на території  Заболотівської селищної ради;

- міжвідомчої ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми Заболотівської селищної ради.

 

На порядок денний Комісії з питань захисту прав дітей селищної ради було винесено 8 питань, які стосувалися визначення місця проживання малолітніх дітей та охорону їх майнових прав, продовження терміну перебування неповнолітньої дитини в сім’ї патронатного вихователя. Додатково комісією було затверджено індивідуальний план соціального захисту дітей, які, перебувають у складних життєвих обставинах.

 

Комісією з питань надання одноразової грошової допомоги громадянам, які проживають на території  Заболотівської селищної ради на засіданні було розглянуто 23 заяви жителів громади щодо надання грошових допомог на лікування, вирішення невідкладних соціально-побутових питань осіб, які перебувають в скрутних життєвих обставинах та поліпшення житлових умов учасників бойових дій, АТО/ООС та їх сімей, членів сімей зниклих безвісти під час проведення бойових дій, інших жителів громади, які залучалися і брали безпосередню участь у бойових діях. За результатами розгляду заяв були прийняті відповідні рішення.

 

Також, відбулось засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми Заболотівської селищної ради, на якому було обговорено взаємодію суб’єктів з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії  торгівлі людьми.