Шановні підприємці, керівники установ та організацій, трудові колективи та жителі громади - долучаймось до всеукраїнської акції «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»

Вже традиційно, в передвеликодній період по всій території України проводиться щорічна акції «За чисте довкілля». Не зважаючи на всі обставини пов’язані з військовою агресією Російської Федерації проти України, 2023 рік не став виключенням!

Отож, звертаємося до місцевих підприємців, керівників установ та організацій всіх форм власності, трудових колективів, а також жителів нашої громади долучитися до участі у даній акції та протягом березня-квітня забезпечити упорядкування та приведення у належний санітарний стан прилеглих та закріплених за установами територій, смуг відведення автомобільних доріг та вулиць, навести лад на територіях приватних садиб та господарств.

Чистота громади – справа спільна для всіх і кожного. Отож, зробимо нашу громаду чистою та красивою!

Висловлюємо Вам щиру вдячність за розуміння та співпрацю!