Проведено атестацію педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Заболотівської селищної ради

Сьогодні, 30 березня, відповідно до затвердженого графіка, у приміщенні відділу освіти, молодіжної політики та спорту Заболотівської селищної ради проводилась атестація педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти.

Атестація педагогічних працівників – це система заходів, спрямована  на  всебічне  комплексне  оцінювання  їх  педагогічної діяльності,  за  якою  визначаються  відповідність   педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання.

Протягом цього дня атестовано 48 педагогічних працівників з 14 закладів загальної середньої освіти Заболотівської селищної ради.

Члени атестаційної комісії заслухали  керівників закладів, педагогічних працівників  та привітали їх з позитивним завершенням атестаційного періоду, побажали подальшого професійного зростання задля розвитку учасників освітнього процесу та освіти Заболотівської громади загалом.

Атестацію педагогічних працівників закладів дошкільної та позашкільної  освіти Заболотівської селищної ради заплановано провести 31 березня 2023 року.