В передвеликодній тиждень у Заболотівській громаді відбудеться акція «Великодній кошик»

Уже традиційно напередодні Христового Воскресіння в Заболотівській територіальній громаді проводиться акція, метою якої є надання соціально вразливим категоріям населення продуктів для Великоднього кошику.

Крім того, на спільній зустрічі волонтерів Благодійного фонду «Патріотична Заболотівщина», Всечесних отців Василя Гояна, Романа Гуменяка, працівників відділу соціального забезпечення населення та захисту прав дітей селищної ради вирішено здійснити таку акцію і для військових земляків з нашої громади.

Благодійність Оксани Чорної, Інни Тарновецької, Світлани Вакалюк, Олени Панько, Ольги Підвербецької, Івана Никифорука, Богдана Книшука, Ольги Беци, та багатьох інших ініціативних та чуйних жителів громади, працівників бюджетних установ селищної ради дарує віру і надію. Спішімо робити добро.

У Світлий День Божого Воскресіння хочеться подарувати всім потребуючим турботу та любов, на які вони заслуговують, створити жителям громади свято, щоб вони знали, що навіть у складний час про них пам’ятають і дбають!

До спільної важливої справи закликаємо всіх охочих і небайдужих, адже кожна гривня дуже цінна.

Свій благодійний внесок Ви можете перевести на банківський рахунок Благодійного фонду «Патріотична Заболотівщина», за наступними реквізитами:

Найменування отримувача: БО БФ ПАТРІОТИЧНА ЗАБОЛОТІВЩИНА

Код отримувача: 44780727

Рахунок в форматі відповідно до стандарту IBAN: UA893052990000026001035503381

Назва банку: АТ КБ «ПРИВАТБАНК».

Приєднуйтеся. Робімо добрі справи разом!