Великдень – час добрих справ!

  • 800

Попереду свято Пасхи – час добрих справ і світлих помислів. Згідно християнської традиції, в цей день воскрес Ісус Христос, подарувавши людям надію та віру. З тих пір Великдень прийнято відзначати в тому числі добрими справами та щедрою благодійністю - конкретними вчинками, що дарують іншим людям надію та впевненість.

Перед Світлими Великодніми святами в Заболотівській територіальній громаді проведено акцію «Великодній кошик».

Спільними зусиллями волонтери Благодійного фонду «Патріотична Заболотівщина», працівники відділу соціального забезпечення населення та захисту прав дітей Заболотівської селищної ради та небайдужі жителі громади роздали понад 500 продуктових наборів.

Перш за все, такі набори отримали наші Захисники, які в цей час перебувають в зонах активних бойових дій та захищають нас усіх від страшного ворога, члени сімей мобілізованих військовослужбовців та загиблих Героїв. Також, у передвеликодній тиждень свої  продуктові набори отримали малозабезпечені сім’ї, сім’ї, які перебувають в скрутних життєвих обставинах, особи з інвалідністю та одинокі жителі громади похилого віку.

Цього б всього не було, якби не Люди з великим серцем – меценати, підприємці, волонтери та всі небайдужі жителі громади, не долучились до акції! Серед них: о.Василь Гоян, о. Роман Гуменяк, Інга Маковійчук,  Оксана Чорна, Світлана Вакалюк, Ольга Підвербецька, Інна Тарновецька, Богдан Книшук, Ольга Беца, Христина Кушнір, Руслана Кушнір, Уляна Бегей, Валентина Стефанець, Надія Блонська, Василь Живачук, Яна Костинюк, Наталія Павлюк, Юлія Калинюк,  Людмила Курилюк,  Ганна Ліщук, Уляна Лукашевич, Галина Горук, Іван Майгутяк, Юзюк Любов, Богдан Білейчук, Ліза Лісько, Василь Жовтяк, Василь Романов, Іван Нагненко, Іван та Любов Пилип'юки, працівники бюджетних установ селищної ради, діловоди, працівники соціального захисту, освіти, культури, КП «Заболотівський ККП» та багато інших ініціативних жителів громади. Саме їм завдячуємо за те, що в такий важкий час наші земляки, захищаючи Батьківщину, відчують Великодній настрій та вдячність за їх невтомну і безсонну працю, їх сім’ї – підтримку та турботу, а потребуючі у допомозі – доброту людей! Завдячуємо і сміливим Івану Никифоруку та Василю Чобану за доставку продуктових наборів для наших військовослужбовців на схід країни, Роману Захаруку, жителю с.Зібранівка Чепілю Василю та  ТОВ  «МОНОЛІТ-БРУК» за надані автомобілі для транспортування наборів як на передову так і сімְ’ям на території громади. 

 

Щиро вдячні всім, хто долучився цьогоріч до цієї акції! І нехай зроблене добро повернеться Вам сторицею!

Бажаємо, щоб на Великдень Христос воскрес у наших серцях!

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису